REKLAMA
Znaleziono 4086 wyników
Zakończyła się rozbudowa Panattoni Park Wrocław VII [FILM + ZDJĘCIA]artykuł
Pokaż artykuł
Zakończyła się rozbudowa Panattoni Park Wrocław VII [FILM + ZDJĘCIA]
Panattoni, lider rynku nieruchomości przemysłowych w Europie, zrealizował kolejną inwestycją w aglomeracji wrocławskiej. W Bielanach Wrocławskich w gminie Kobierzyce rozbudował kompleks Panattoni Park Wrocław VII.
Kolejna polska firma, przy wsparciu W-MSSE, inwestuje w woj. mazowieckimartykuł
Pokaż artykuł
Kolejna polska firma, przy wsparciu W-MSSE, inwestuje w woj. mazowieckim
Kolejna polska firma zdecydowała się w inwestycję w swój zakład produkcyjny, zlokalizowany w województwie mazowieckim. Zarząd Warmińsko-Mazurskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej S.A. w składzie: Marcin Tumasz – Prezes Zarządu oraz Marcin Adamczyk – Wiceprezes Zarządu wydał decyzję o wsparciu w ramach Polskiej Strefy Inwestycji. Firma BOJAR-TECH Kamil Bojarski wyda 1 370 000 złotych na projekt polegający na modernizacji istniejącego zakładu w Malewie (gmina Raciąż), w powiecie płońskim.
[Tarnowskie Góry] Osiedle "Sielanka"inwestycja
Pokaż inwestycję
[Tarnowskie Góry] Osiedle "Sielanka"
Tarnowskie Góry, Zbrosławice
[Kraków] Zakład Opiekuńczo Leczniczy, ul. Wielicka 267inwestycja
Pokaż inwestycję
[Kraków] Zakład Opiekuńczo Leczniczy, ul. Wielicka 267
Kraków, Podgórze, Wielicka 267
[Rzeszów] WSK PZL, ul. Hetmańskainwestycja
Pokaż inwestycję
[Rzeszów] WSK PZL, ul. Hetmańska
Rzeszów, Hetmańska
W Łodzi powstaje podziemny tunel kolejowy z nowymi przystankami: Śródmieście, Polesie i Koziny [FILMY + ZDJĘCIA]artykuł
Pokaż artykuł
W Łodzi powstaje podziemny tunel kolejowy z nowymi przystankami: Śródmieście, Polesie i Koziny [FILMY + ZDJĘCIA]
Pod Łodzią powstaje podziemna linia kolejowa, która połączy dworce Łódź Fabryczna i Łódź Kaliska. Tunel średnicowy to kontynuacja budowy dworca Łódź Fabryczna, który z dworca końcowego stanie się przelotowym. Przez ścisłe centrum Łodzi będą mogły jechać pociągi regionalne i dalekobieżne na osi wschód-zachód, przez stacje Łódź Widzew, Fabryczna i Kaliska oraz na osi północ-południe, przez stacje Łódź Widzew, Fabryczna i Żabieniec.
W Łodzi powstaje podziemny tunel kolejowy z nowymi przystankami: Śródmieście, Polesie i Koziny [FILMY]artykuł
Pokaż artykuł
W Łodzi powstaje podziemny tunel kolejowy z nowymi przystankami: Śródmieście, Polesie i Koziny [FILMY]
Pod Łodzią powstaje podziemna linia kolejowa, która połączy dworce Łódź Fabryczna i Łódź Kaliska. Tunel średnicowy to kontynuacja budowy dworca Łódź Fabryczna, który z dworca końcowego stanie się przelotowym. Przez ścisłe centrum Łodzi będą mogły jechać pociągi regionalne i dalekobieżne na osi wschód-zachód, przez stacje Łódź Widzew, Fabryczna i Kaliska oraz na osi północ-południe, przez stacje Łódź Widzew, Fabryczna i Żabieniec.
Kraków będzie miał bezpośrednie połączenie z kolejną kanaryjską wyspąartykuł
Pokaż artykuł
Kraków będzie miał bezpośrednie połączenie z kolejną kanaryjską wyspą
Stolica Małopolski będzie miała bezpośrednie połączenie lotnicze z kolejną kanaryjską wyspą – Fuerteventurą. W sezonie zimowym 2023/2024 uruchomi je irlandzka linia lotnicza Ryanair – podał w poniedziałek Kraków Airport. Loty z Krakowa na Fuerteventurę będą się odbywały raz w tygodniu – w czwartki.
Pod Łodzią trwa budowa tunelu średnicowego, który połączy dworce Łódź Fabryczna i Łódź Kaliska [FILMY]artykuł
Pokaż artykuł
Pod Łodzią trwa budowa tunelu średnicowego, który połączy dworce Łódź Fabryczna i Łódź Kaliska [FILMY]
Pod Łodzią powstaje podziemna linia kolejowa, która połączy dworce Łódź Fabryczna i Łódź Kaliska. Tunel średnicowy to kontynuacja budowy dworca Łódź Fabryczna, który z dworca końcowego stanie się przelotowym. Przez ścisłe centrum Łodzi będą mogły jechać pociągi regionalne i dalekobieżne na osi wschód-zachód, przez stacje Łódź Widzew, Fabryczna i Kaliska oraz na osi północ-południe, przez stacje Łódź Widzew, Fabryczna i Żabieniec.
TAURON inwestuje we Wrocławiu w infrastrukturę pod stacje ładowania pojazdów elektrycznychartykuł
Pokaż artykuł
TAURON inwestuje we Wrocławiu w infrastrukturę pod stacje ładowania pojazdów elektrycznych
TAURON inwestuje w rozwój elektromobilności w stolicy Dolnego Śląska. Spółka buduje infrastrukturę pod stacje ładowania pojazdów elektrycznych.
Polski producent drzwi firma Barański rozbudowała fabrykę pod Iławąartykuł
Pokaż artykuł
Polski producent drzwi firma Barański rozbudowała fabrykę pod Iławą
Producent drzwi, firma Barański z Babięt Wielkich niedaleko Iławy (województwo warmińsko-mazurskie), właśnie ukończył budowę nowej hali produkcyjnej. Aktualnie trwają prace związane z instalacją maszyn oraz przygotowaniem niezbędnej infrastruktury. Planowane jest oddanie obiektu do użytku w drugim kwartale bieżącego roku.
NORD MEBEL inwestuje w woj. warmińsko-mazurskimartykuł
Pokaż artykuł
NORD MEBEL inwestuje w woj. warmińsko-mazurskim
Jedną z ostatnich decyzji o wsparciu, w 2025 roku, w ramach Polskiej Strefy Inwestycji, jaką udzielił Zarząd Warmińsko-Mazurskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej S.A. była decycja przyznana polskiej spółce NORD MEBEL Sp. z o.o.
firma
Pokaż firmę
TO-MAG Sp. z.o.o.
Wrocław, ul. Hubska 44-48
firma
Pokaż firmę
Technika 24h
Warszawa, Oszmiańska 10
firma
Pokaż firmę
ELEKTRO-PARTNER KRAKÓW Karol Niziołek
Kraków, Kraków
Na Dolnym Śląsku powstanie jeden z największych magazynów energii w Polsce artykuł
Pokaż artykuł
Na Dolnym Śląsku powstanie jeden z największych magazynów energii w Polsce
Green Capital podpisał kontrakt na budowę wielkoskalowego magazynu energii elektrycznej (BESS) o mocy 80 MW i pojemności 320 MWh w Lwówku Śląskim na Dolnym Śląsku. Generalnym wykonawcą jest Electrum, polska firma specjalizująca się w realizacji i długoterminowym utrzymaniu projektów w sektorze zielonej transformacji. Uruchomienie instalacji planowane jest na trzeci kwartał 2027 roku.
[Poznań] Spalarnia śmieci ma wykonawcęartykuł
Pokaż artykuł
[Poznań] Spalarnia śmieci ma wykonawcę
Przetarg na budowę spalarni w Poznaniu ostatecznie rozstrzygnięty. KIO oddaliła odwołania oferentów...
[opolskie] Rozpoczął się kolejny etap modernizacji dworca w Kluczborkuartykuł
Pokaż artykuł
[opolskie] Rozpoczął się kolejny etap modernizacji dworca w Kluczborku
Od dziś (5.07) w części holu dworca, w której do tej pory odbywała się obsługa podróżnych, rozpoczną...
[Bydgoszcz] Jest prawomocne pozwolenie na budowę spalarni odpadówartykuł
Pokaż artykuł
[Bydgoszcz] Jest prawomocne pozwolenie na budowę spalarni odpadów
Wojewoda kujawsko-pomorski Ewa Mes umorzyła postępowanie odwoławcze złożone w sprawie wydanego 11 li...
[dolnośląskie] Promenada w centrum Osiedla Młodych w Świdnicy zmieni swoje obliczeartykuł
Pokaż artykuł
[dolnośląskie] Promenada w centrum Osiedla Młodych w Świdnicy zmieni swoje oblicze
Trwają prace nad projektem zagospodarowania promenady przy ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Świd...
REKLAMA